En İyi Göz Çevresi Kremi

En İyi Göz Çevresi Kremi

2017-03-10

En iyi göz çevresi kremi nasıl olmalıdır;

Göz çevresi kreminden yağsız olması, ince yapılı olması ve kırışıklıkları önlemesi veya kırışıklıkları açması beklenir.

Akita göz çevresi kremi yağsızdır, ince yapılıdır ve kırışıklıkları açmaya ve önlemeye yardımcı % 100 doğal bitki özü içerir.

Yeni Zelanda bölgesinde yetişen Cyatheaceae ailesinden "Cyathea Cumingii" bitkisinin yapraklarının ekstraktını içerir. Yoğun polisakkarit içerikli bu ekstrakt sayesinde hızlı lifting etkisi gösterir. Bu ekstraktın önerilen miktarının en yükseğini kullanıyor olmamız, etkisini tam olarak göstermesini sağlamaktadır.

Bu polisakkarit özü eşsiz bir bileşim sayesinde hemen cildi sıkılaştırır, elastik, dirençli ve sürekli bir film oluşturur. Deri yüzeyi üzerinde oluşturulmuş olan moleküler ağ cilt gevşeme ile savaşarak genç bir görünüm kazandırır.

Göz altı ince çizgi ve kırışıklıkları anında gözle görülür sonuçlar ile azaltır. Bu özelliği ile doğal etkili göz altı kırışıklık kremidir. Emilimi hızlandırılmış ve güçlü doğal antioksidanlar olan E ve A vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülasyonu, test edilerek kanıtlanmış çok hızlı gözle görülebilir ve hissedilir sonuçlar verebilmektedir.

Aynı oranlarda aktif madde içeren göz altı kremi 45-65 yaşları arasındaki 20 bayan üzerinde, göz çevresi ve kaz ayaklarına etkisi test edilmiştir.

Sonuçlar:

Toplam göz altı kırışıklık alanı üzerindeki azalma 1 saatte % 26,15

Toplam göz altı kırışıklık uzunluğu üzerindeki azalma 1 saatte % 21,27

Ortalama göz altı kırışıklık uzunluğu üzerindeki azalma 1 saatte % 14,33

Göz çevresi cilt sıkılığındaki artış 1 saatte % 12,04

Göz çevresi cilt direnci üzerindeki artış 1 saatte % 5,02

Hızlı bir şekilde etkileyici sonuçları alabilmek için her gün günde en az bir defa göz çevresine masaj yaparak uygulayın. Göz çevresi kırışıklıkları kremi ve göz çevresi nemlendirici kremidir. Gözaltına ve göz kapağına uygulanır. Akita göz altı kremleri kokusuzdur.

Bitkisel göz çevresi bakım kremidir.

Göz çevresini nemli tutar, rahatlık verir.

İçerdiği Aloe Vera ile gözdeki şişliklerin giderilmesine yardımcı olur.

Düzenli kullanıldığında belirgin bir düzelme sağlar.

Kullanıcı müşterilerimiz ürünü bıraktıklarında açılan kırışıklıklarının geri dönmediği söyler. Ürünün yüzde yüz doğal olması, doğal anti-aging olan gül suyu ve gül yağı içermesi, özellikle kırışıklıkları açan bitki özü içermesi bu etkiyi sağlamaktadır.