En İyi Kırışıklık Kremi

En İyi Kırışıklık Kremi

2017-03-10

En iyi kırışıklık kremini nasıl anlarsınız?

% 100 Doğal içerikli olması, cilde faydalı yağlar içermesi ve kırışıklıkları açtığı bilinen bitki özlerini içermesi iyi bir kırışıklık kremi olduğuna kanıttır.

Kullandığımız kırışık açmaya ve cildi gençleştirmeye yardımcı bitki özlerinin etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır.

Gül yağı gibi kırışıklık açmaya ve cildi gençleştirmeye yardımcı bitkisel yağı içermesi bile kremin etkili olmasında çok büyük yardımcıdır.

Yardımcı olur demek her ciltte farklı etkilere sahip olması ve kullanıcıların düzenli ve doğru kullanımıyla da alakalıdır. Ki ilaçlar bile hastalıkları önlemede kesin bir çözüm teşkil etmeyebilir.

Akita +35 Yaş Anti-Aging Kremi düzenli ve doğru kullanımda ciltte gözle görünür bir düzelme sağlar, cildi sıkılaştırır, gerginleştirir, kırışıklıkları açar bu farklılığı sadece sizin değil çevrenizdekilerin de farkedeceğini garanti eder.

Kremin etkili olmasının yanısıra, % 100 doğal olması da çok önemlidir. Doğal bir etki sağlayan ürünü bıraksanız dahi cildiniz eski haline dönmez, cilt yaşlanma süreci kaldığı yerden devam eder.

Kremin doğal gül yağı ve gül suyu içermesi kreme doğal yaşlanma karşıtı (anti aging), kırışıklık önleyici, kırışıklık açıcı etki kazandırır.

İçerdiği özel ekstraktın önerilen en yüksek miktarını ilave ederek ürünün anti-aging etkisi, gül suyu ve gül yağı ile birleşince daha da artar.

Yüz kırışıklıkları; mimik kırışıklıkları, dudak kenarı kırışıklıkları, alın kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya, dekolte bölgesinde ise cildi canlandırmaya, daha diri ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Akita +35 Yaş Kremi ciltte kolaylıkla emilir ve büyük bir çalışma sonucu bulunmuş Proteolea isimli bitki özünü içerir. Bu bitki özü 4 haftada cildi 6 yaş gençleştirmeye yardımcıdır ve kremin içinde önerilen miktarın en yüksek oranı kullanılır.

Gece ve gündüz kremi olarak kullanabilirsiniz.

Akita'nın en çok satan kremi olan +35 yaş kremi müşterilerimizin vazgeçemediği ürünlerimizden biridir. Ciltte kalıntı bırakmaması da en büyük özelliklerindendir.

Günlük cilt bakımınızda cildinize uyguladığınızda kolayca emilir, yumuşacık bir his bırakır, cildinizi rahatlatır.

Doğal krem bazı ile yumuşayan rahatlayan cildiniz Proteolea ile gençleşir.

İçeriğindeki balmumu ile cildinizin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Balmumu içeren kremlerimiz cildinizi olumsuz veya değişken hava şartlarında tüm etkenlerden korur.

+35 yaş bayanların ve erkeklerinın cilt problemlerinin başladığı ve giderek kronikleştiği bir yaş seviyesidir.

PROTEOLEA® ismi, hücre bölünmesini kontrol eden Proteasome geninden ilham alınarak türetilmiştir. Fakat bu bir tesadüf değildir. Proteasome geni hücre yaşlanmasından sorumludur. Bu genin aktivitesinin kanıtlanması 2004 yılında mucidine Nobel ödülü kazandırmıştır. Proteasome aktivitesi yaş ile beraber azalır. PROTEOLEA® Proteasome aktivitesini güçlendirerek bozulmaya başlamış olan hücre oluşumunu tersine çevirir, hücresel dönüşümü optimize eder. Cildin antioksidan savunmasını güçlendirir, okside olmuş hücre oluşumunu önler. Çevre kirliliği, kimyasal atık, UV radyasyon ve strese karşı direncimizi arttırır, cildin 6 yaş daha genç görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Çok farklı yaş aralıklarında yapılan klinik çalışmalar göstermiştir ki; düzenli kullanımda yaklaşık 4 hafta da cilt, 6 yaş gençleşmekte, özellikle yüz ve göz çevresine uygulandığında göz ile görülür farklılıklar yaratmaktadır.

PROTEOLEA® Inci Name : Glycerin, Aqua, Levan, Decyl Glucoside, Olea Europaea Leaf Extract, Phenethyl Alcohol, Zizyphus Jujuba Seed Extract.