Follow us on social

Neden Akita !

TARİH 2016-06-02

Gerçek gül suyu yağı alınmadan üretilen gül suyudur.

Akita Doğal Gül Suyunu üretirken sadece gül ve su kullanıyoruz, kimyasal kullanmıyoruz. Distilasyon işlemi ile ürettiğimiz gül suyunu şişeliyor içerisine koruyucu dahi eklemiyoruz. Güneş ışığında veya aşırı sıcak bir ortamda tutulmadığı sürece gül suyu ekşimiyor, bozulmuyor. Oda sıcaklığında  ömrünü 1 sene olarak kabul ediyoruz. Buzdolabında bekletildiğinde ise 3-4 sene bozulma görülmüyor. Akita Doğal Gül Suyu spreyli ve siyah şişededir. Spreyli olması kullanımını kolaylaştırır, gül suyunun tüm cildinize kolayca dağılmasını sağlar, siyah olması ise raf ömrünü uzatır.

Kullanıcılarımızın çoğu Akita Gül Suyu'nu kullanmaya başladıktan sonra yüzlerindeki değişimi bir tek kendilerinin değil etraflarındaki insanların da farkettiğini söylüyor. Kırışıklıklarının azaldığını veya sıkılaştığını ciltlerindeki lekelerinin azaldığını veya tamamen yok olduğunu dolayısıyla ciltlerinin daha canlı ve sağlıklı göründüğünü belirtiyorlar. Gerçek gül suyunun en büyük özelliği anti-enflamatuar olması. Anti-enflamatuar özellik ciltte kırışıklıkları önleyen, var olan kırışıklıkları azaltan anti-aging özelliktir. Bu özelliği ile gül suyunu temiz cildinize spreyle sıkıp masaj yapmanızı, gül suyunu emen cildiniz nemliyken Akita Doğal Yüz Kremini sürmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kullanım şekli ile doğal gül suyunu cildinize hapsedip, cildinizin sıkılaşmasını, gerginleşmesini tetiklemiş oluyor.

Gül suyu genelde cilt temizleyici olarak biliniyor. Evet gül suyu anti-bakteriyel özelliği ile doğal bir temizleyici hatta yapılan bilimsel bir çalışmada ağızda 4 çeşit bakteriyi öldürdüğü ispatlandı, dolayısıyle gerçek gül suyu ağız bakımında da kullanabileceğimiz bir ürün.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.