Gül Suyu

Gül Suyu

2017-08-29

Yağı alınmadan üretilen gül suyu gerçek gül suyudur. Akita Doğal Gül Suyu yağı alınmadan üretilen ilk ve tek gül suyudur. Bu özelliği ile eşsizdir.

Alkolsüzdür.

Gül suyunun cilt için faydalı olduğunu hepimiz biliriz. En bilinen özelliği de cildimizi temizleyebileceğimiz.

Aslında gül suyu temizleyici özelliğinden ziyade yaşlılık etkilerini geciktirici (anti-aging), kırışıklık açıcı, kırışık giderici, leke giderici, sivilce kurutucu özellikleriyle kremin altına kullanmak esas olmalıdır. Bu etkilere gerçek gül suyu sahiptir. Akita Doğal Ürünler A.Ş. gerçek gül suyu üretmektedir. Gül suyu üretimi sırasında içindeki bütün yağı aldığınızda gül suyu özelliğini, etkisini, kokusunu yitirir. Gerçek gül suyu içinden yağı alınmadan üretilen gül suyudur. Gerçek gül suyu ile tanışın!

Akita Gülsuyu ile gerçek gül kokusunu her gün içinize çekin!

Güzelliğin simgesi gül, kokusuyla ruhunuza da güzellik katsın. Orijinal gül kokusunu içinde bulunan gül yağı verir. Spreyli şişesi ile gül suyunu tüm cildinize kolayca yayar. Siyah şişesi ile gül suyunuzun güneş ışığından etkilenmesini engeller. Yüzünüze spreyle uygularken derin nefes almayı unutmayın. Gerçek gül kokusunu içinizde hissedeceksiniz.

Yapılan bir bilimsel çalışmada sabah ve akşam koklanan saf gülsuyunun stresi önlemeye yardımcı olduğu tespit edilmiştir. Gerçek Gül Suyunu Nasıl Anlarız; İçinde alkol olmayan, sentetik esans olmayan, alkolsüz gül suyu kokusu üzerinizde uzun süre kalmaz, birkaç dakika sonra kaybolur. İlk kokladığınızda ekşimsi bir koku verir. Yağlı gül suyu literatürde doğal tonik olarak geçer. Yağlı, karma ve kuru ciltlerde yüzün yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. Sivilceli ciltlerde sivilceleri kurutur. Sivilce izlerinin giderilmesine yardımcı olur.

Göz altı torbalarının giderilmesine yardımcı olur. Göz altı morluğu ve torbalanması için gül suyu ile birlikte Akita Doğal Göz Çevresi Kremi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Gül suyu; saç derisinde gözenekleri açar ve saç kökünün hava almasını ve beslenmesini sağlar. Yağlı gül suyu faydaları özellikle ciltte önemlidir.

Gerçek gül suyu içerisinde anti-aging, anti-bakteriyel gibi daha pek çok faydaları barındırır. Cildinizdeki kırışıklıklarla veya yüzdeki lekelerle savaşırken gülsuyunun anti-aging ve leke giderici etkisinden faydalanabilirsiniz.

Sivilce lekeleri ve yüzdeki lekeler için gül suyunun bitkisel leke giderici özelliğinden faydalanabilirsiniz. Yanık tedavisinde iyileşme sürecini hızlandıran gerçek gül suyunu yüz lekeleri ile savaşırken kullanabileceğiniz bitkisel bir üründür. Özellikle de cildinizdeki kızarıklıkları gidermeye yardımcıdır. Yanıklara uyguladığınızda iyileşme sürecini hızlandırır. Hakiki gül suyu cildinizdeki lekelerin yok olmasına yardımcı olacaktır.

Gül suyunun yüze faydası arasında en önemlisi yaşlılık etkilerini geciktirmesi ve yaşlılık etkilerinin giderilmesine yardımcı olmasıdır.

Gül suyunun yüze faydaları aynı zamanda cildi besleyici, dokuları gerginleştirici ve temizleyici etkisi ile cilt bakımında ve makyaj temizliğinde doğal tonik olarak kullanılır. Yaşlılığa karşı vücuttaki toksinlerin atılması, serinletici ve ferahlatıcı etkisiyle ateş düşürücü özelliği bulunmaktadır.

Yüzdeki kızarıklıklarda kızarıklıkları büyük ölçüde yatıştırır. Akita Gülsuyu, cildin canlı kalmasını sağlayarak gözenekleri sıkılaştırır. Gözenekleri sıkışan cildinizde siyah nokta oluşumu belirgin bir şekilde azalacaktır. Günlük cilt bakımınızda gül suyuyla cildinizi temizleyebilirsiniz. Cildinizi temizlemek istediğinizde gülsuyunu cildinize spreyi yardımı ile uygulayıp pamuk ile silebilirsiniz. Akita doğal gül suyunu istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında gülsuyunu cildinizde serinletici olarak dolapta saklayıp kullanabilirsiniz. Akita Gülsuyu saf olduğundan kullanımında bir sınırlama yoktur. Gülsuyunun enfeksiyon önleyici ve mikrop öldürücü özelliği vardır. Akita Gül Suyu alkol içermez, alkolsüzdür. Akita gül suyu eski usul bakır imbiklerde üretilir. Distilasyon işlemi sırasında sadece gül çiçekleri ve su ilave edilir.

Akita yüz yıkama jeli ile temizlenmiş yüze Akita Gülsuyunu spreyi yardımıyla uygulayın. En etkili cilt bakımı cildin doğal dengesini bozmadan cildi temiz tutmaktır. Akita Doğal gül suyu cildinizin doğal dengesini bozmadan cildinizi temizler. Küçük darbelerle hep yukarı olacak şekilde masaj yapın. Cildiniz gülsuyu ile nemli olduğunda Akita Doğal Kremi uygulayın. Krem uyguladığınız cildiniz gülsuyunu içerisinde hapsedecektir. Akita Gülsuyunu uyguladığınız anda gerçek gül kokusunu duyarsınız. Bir süre sonra bu koku tamamen geçer. Doğal olması kalıcı bir koku bırakmamasından da anlaşılır. Bu özelliği ile erkek cilt bakımı için kullanılabilecek bir üründür.

Sivilceli cilt bakımı için Akita keçi sütlü doğal sabun ile beraber kullanılır. Akita yağı alınmadan üretim yapan en iyi kalitede hakiki gül suyu markasıdır.

Gül Suyu Sivilceye İyi Gelir mi? Kullandığınız gül suyu gerçek gül suyu ise cildinizin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur, sivilceli ciltler için yardımcı bir üründür. Bazı ciltlerde gülsuyu sivilceye tek başına yeterli olur. Bazı ciltlerde ise gliserin içeren gül suyu kullanmanız uygun olur. Akita tonik gül suyu ve gliserin içerir. Gül suyu cildinizde diğer faydalarının yanı sıra sivilceye de faydalıdır. Sivilce tedavisinde kullanabileceğiniz en iyi doğal çözümdür.

Direk güneş ışığında bırakmayınız, çok sıcak ortamlarda saklamayınız. Oda sıcaklığında 1 sene, buzdolabında 3-4 sene raf ömrü vardır.