demek için Akita Gül Suyu hediye edin

demek için Akita Gül Suyu hediye edin

2020-01-09

Bebeğinizin hatta yeni doğan bebeğinizin cildini bile silebileceğiniz, sıfır bakteri içeriği ile Akita Gül Suyu en güzel hediyedir. 

Yeni doğan bebeği gül suyu ile silmek, ömrü gül kadar güzel olsun, teni gül gibi koksun temennisini sembolize eder. Bebeğinizin hayatı nasıl başlarsa öyle gitsin, gül gibi başlasın gül gibi güzel olsun. Uzun ömürlü, sağlıklı olsun. Mutluluk, huzur hiç eksik olması hayatından. Kendi nefsi üzerine egemen olsun, doğru yolda yürüsün hiç ayrılmasın.

Bu güzel temennileri sembolize eden gül suyunun değerine değer katan Akita Bebek Temizleme Sıvısı şifa kaynağıdır.

İçerisinde bakteri barındırmayan, pek çok faydalı mineral içeren Akita Bebek Temizleme Sıvısı bebeğinizin cildini silmeniz, temizlemeniz, bakım yapmanız, bebeğinizi rahatlatıp, sakinleştirmeniz için idealdir. Gül sirkesi özelliği ile bebeğinizin cildini ve bebeğinizi rahatlatır. Durulama gerektirmemesi de kullanım kolaylığı sağlar. Bebeğine her anne özen gösterir ve en doğal ürünü kullanmak ister. Akita Bebek Temizleme Sıvısı bu isteğinizi ve ihtiyacınızı mükemmel bir şekilde karşılar. Yüksek frekanslı olması da içerdiği gül yağından geliyor. Yüksek frekansın anlamı bebeğinize rahatlık vermesi ve içerdiği faydalı minerallerin daha hızlı nüfuz etmesi anlamındadır.

Annelere ve bebeklerine şifa olsun!