Doğal Gül Sabunu ile Kat Kat Güzellik

Doğal Gül Sabunu ile Kat Kat Güzellik

2019-10-08

Doğal Gül Sabunu ile Kat Kat Güzellik

 

Doğal Gül Suyu

Bir çok kadının hayalini süsleyen güzellik cildin sırrına, akita % 100 doğal gül sabunu ile rahatça ulaşın! Bu bloğumuz da sizlere lekesiz, sıkı ve temiz bir cilde kavuşmanın tüyolarını vereceğiz. Vakit kaybetmeden bloğumuza geçelim..

 

 

Doğal Gül Sabunun Faydaları

 

Cilde Faydaları

Cildin yağ dengesini bozmayacağı için sivilce, leke ve egzama sorunu yaşayan insanların rahatlıkla kullanabileceği kalitede sabundur.

 
 

Nemlendirici Etki

Doğal Gül sabunu nemlendirici özelliğiyle düzenli bir şekilde kullanıldığında cilde parlaklık ve canlılık kazandırıyor.

 
 

Aromaterapi Etkisi

Gül suyu, gül yağı ve gül yaprakları ile aromaterapi etkisi verir ve rahatlamayı sağlar.

 


Doğal Gül Sabunu Nedir?

Güzel bir cildin en önemli sırrı, cilt bakım uzmanlarının da sıkça vurguladığı derinlemesine cilt temizliğinden geçer. Bu nedenle cilt temizliğinde kullanacağımız ürünleri iyice araştırıp kullanmalıyız. Ürünlerde dikkat etmemiz gereken en önemli etken, ürünün içeriğidir. Kötü içeriği ve doğal içeriği olan ürünleri, cildinize verdiği etkiyle rahatça ayırabilirsiniz. Unutmayın ki, cildinize kötü gelen ürünleri ilk kullanımda anlayabilirsiniz, fakat cildinize iyi gelen ürünler etkisini zamanla göstermektedir. Bu nedenle cilt bakımı rutininizi aksatmamanız gerekmektedir! Dikkat edilmesi gereken ikinci unsur ise “bu ürün cildime iyi geliyor sık sık kullanmalıyım” mantığıdır. Bu mantıkla hareket ederseniz üründen daha az verim almanız çok muhtemeldir. Az ve öz kullanım ile istediğiniz cilde kolayca kavuşabilirsiniz. Peki cilt temizliğinde en etkili ürün nedir? Nasıl kullanılır?

Gül yağı ve gerçek öğütülmüş gül yapraklarıyla karşınızda doğal gül sabunu! Peeling etkisi ile cildi rahatlatır, sıkılaştırır ve lekelerin azalmasına yardımcı olur. Gül suyu, gül yağı, gül yaprakları içerir ve aromaterapi etkisi verir. Gül suyunun ve doğal yağların faydalarını en etkili bir şekilde cildinize taşır. Yağlardan yapıldığı için yüzeyi kaygan ve yumuşaktır. Çok kuru ciltlerde cildinizi kurutmadan temizlediği için kaşıntı yapmaz. Sabunla yıkadıktan sonra cildinizde kalıntı bırakmaz. Durulama suyuyla tüm kalıntı gider.

Yağlardan yapıldığı için kolay uygulanır. Suyla hemen durulanır ve kalıntı bırakmaz.
Aromaterapi Nedir?
Bitkilerin kök, yaprak veya çiçeğini damıtarak elde edilen yağların hastalıkları önlemek ve oluşmuş olan hastalıkları da tedavi etmek amacıyla kullanılmasıdır.

 

 

Etkisi Hem peeling yapar hem rahatlatır, sıkılaştırır.

 

 

 

% 100 Doğal Gül suyu, gül yağı ve gül yaprakları içerir.

 

 

 

Cilt güzelliğine önem verenlere gül kokulu, rahatlatıcı kokusu ile gül sabunu

Cildin yaşlanmasını engeller.

 

Cildin doğal yöntemlerle oksijen almasını sağlar.

Ergenlik sivilcelerinde daha çabuk iyileşme gösterir.