Gül Zamanı Bize Bekliyoruz

Gül Zamanı Bize Bekliyoruz

2016-11-30

Gül sezonu Isparta

 

Gül sezonu Isparta

 

Isparta Gülü yılın sadece bir ayı açıyor.

Düşünün böyle bir gülün faydalarının ne kadar çok olabileceğini... Tüm güllerin kraliçesi çünkü faydaları diğerleriyle kıyaslanmaz bile.

Yılın bir ayı açıyor tüm faydaları, güzellikleri içinde barındırıyor. Bu özel gülden gerçek gül suyunu nasıl ürettiğimizi görmek istemez misiniz?

Arayın bizi, randevu alın, Akita'nın her yerinin nasıl güzel gül koktuğunu, gerçek gül suyunun nasıl üretildiğini görün. Haziran ayında gerçek gül kokusu sizi sarsın.

 

Gerçek gül suyu, gerçek gül yağı, doğal, zararsız, gerçek etkileri ile faydalı ürünler üretmek. Özenle seçilen en kaliteli hammaddeler ile butik doğal cilt bakım ürünleri üretmek ve müşterilerimizi doğallıkla tanıştırmak.

 

Butik yetiştirici, üretici, geliştirici ve dağıtıcı kurumsal kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve etkili cilt bakım ve aromaterapi ürünleri sunuyoruz. Özenle yürütmeye çalıştığımız misyonumuzla ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza internet sayfamız aracılığı ile ulaştırıyoruz.