Akita Gül Suyu

Akita Gül Suyu

2017-01-14

Akita % 100 Doğal

Yağı Alınmamış 

Gerçek Gül Suyu


Akita % 100 Doğal Gül Suyu cildinize rahatsızlık vermeden kalıntı bırakmadan cildinizi temizler. Cildinizin doğal nemini tutmasına yardımcı olduğundan, yaşlılık etkilerine karşı savaşır, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltarak yaşlanmaya karşı savaş açar. Bu doğal toner gözeneklerinizi sıkar, cildinizi daha pürüzsüz hale getirir ve kir ve yağın bu gözeneklere girme şansını azaltır ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Cildinizin normal pH dengesinin korunmasına yardımcı olur. Enflamasyonu önlemeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. Antioksidanlar açısından zengindir.

Tek başına, sadece bir toner olarak değil aynı zamanda diğer cilt sorunlarına karşı kullanılabilen yardımcı doğal % 100 saf Akita Gül Suyu. Doğal toner olan Akita Gül Suyu'nun özellikleri arasında şunlar bulunur: Spreyli şişededir, kullanımı kolaydır.

40 mL şişesi ile çantanızda taşıyabileceğiniz ve 250 mL büyük şişe olarak iki boyuttadır. % 100 saf damıtılmış, yağı alınmadan şişelenmiştir.

Isparta gül çiçekleri ve su kullanılarak üretilmiştir. Kokusu gerçek damıtılmış gül kokusudur. Alkol, parabenler, koruyucular, dolgu maddeleri, renklendiriciler veya yapay parfüm içermez.

Güzellik / Bakım / Doğallık

Doğal Cilt Bakımı

Yağı alınmadan üretilen gerçek gül suyudur. Bu özelliği ile eşsizdir.

 

Gül Suyunun Faydaları

Cildi, derinlemesine nemlendirir ve antioksidan özelliği ile cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur.
 

Gül Suyunun Kullanımı

Yüzünüze tüm cildinizi ıslatacak miktarda spreyleyin. Cildinizde kurumasına izin verin.
 

% 100 Gerçek Gül Suyu

İçinde alkol olmayan gül suyu cildiniz üzerinde kokusu uzun süre kalmaz, hemen kaybolur.