Hakkımızda

Hakkımızda

2011-05-17
 
 

Akita Doğal Ürünler Anonim Şirketi % 100 doğal ve gerçek gül suyu üretmeyi amaçlayarak kurulmuş öncü bir firmadır. Kendine has ve % 100 doğal üretim sistemi kurmuş, gül suyuna yeni ve samimi bir bakış açısı kazandırmıştır. Kaliteli, % 100 doğal ve etkili üretim politikasını gül yağı ve cilt bakım ürünleri ile projelendirmiş ve üretimine başlamıştır. Gerçek gül suyu içinden yağı alınmadan üretilen gül suyudur. Akita gül suyunu içindeki yağını almadan bakır imbiklerde üretir. Gül yağı ve gül suyunu üretirken sadece gül ve su kullanır. Diğer ürünlerinin içinde de yağı alınmamış gül suyu ve gül yağı kullanır. Akita tüm kremlerinin içinde gül suyu ve gül yağının yanı sıra dünyaca ünlü şirketlerin büyük araştırmalar sonucu buldukları doğal ekstraktları kullanır.

Akita kremlerinin en önemli özelliği de bu ekstraktların tavsiye edilen en yüksek miktarlarını kullanmasıdır. Aynı zamanda erkek ve gül kokusunu veya koku tercih etmeyen müşterilerimiz için lavantalı ve kokusuz serimiz de bulunmaktadır. Isparta yöresinde lavantanın lavendin cinsi üretilmektedir. Akita 2003 yılında Isparta’da kuruldu. Bugün hala ürünlerimizi Isparta’daki tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü Isparta’daki gül ve lavanta bahçelerimizde yetiştiriyoruz.

Dünyada bitki özleri konusunda söz sahibi olan çok önemli tedarikçilerden, çok özel bitki özlerini tedarik ederek, ürünlerimizde özenle kullanıyoruz. Gül suyu, gül yağı gibi dünyadaki en değerli hammaddeleri eski usül bakır imbiklerimiz ile üretmekteyiz. Özellikle Akita Gül Suyu dünyada yağı alınmadan üretilen tek gül suyudur. Kimyager, mühendis ve araştırmacılardan oluşan araştırma geliştirme kadromuz üzerinde çalıştığımız gül ve lavanta ağırlıklı bitkisel içerikli formülleri elde etmiştir.

Akita

Gül Suyu

DOĞAL GÜL SUYU

Butik yetiştirici, üretici, geliştirici ve dağıtıcı kurumsal kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve etkili cilt bakım ve aromaterapi ürünleri sunuyoruz. Özenle yürütmeye çalıştığımız misyonumuzla ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza internet sayfamız aracılığı ile ulaştırıyoruz. Akita 2004 yılından bu yana Kanada başta olmak üzere, toplam 12 ülkeye ihracat yapmıştır. İkinci merkezimiz olacak “Akita Canada” 2011 yılı sonunda Kanada’nın Toronto ilinde kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır. Akita yurt dışında özellikle Amerika ve Kanada pazarında gün geçtikçe adından söz ettirmektedir.

MİSYON

Gerçek gül suyu, gerçek gül yağı, doğal, zararsız, gerçek etkileri ile faydalı ürünler üretmek. Özenle seçilen en kaliteli hammaddeler ile butik doğal cilt bakım ürünleri üretmek ve müşterilerimizi doğallıkla tanıştırmak.

VİZYON

Doğallık ve butik üretimimizden ödün vermeden kurumsallaşarak, gelecek nesillere aynı kalitede hizmet vermeye devam etmek.

BİLMENİZ GEREKENLER