İade, İptal ve Değişim

İade, İptal ve Değişim

2015-07-30

 

ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine iade edilir.

5.5.Sözleşme konusu ürünün teslimatı için iş bu sözleşmenin elektronik ortamda teyit edilmesi ve sözleşme konusu siparişin bedelinin ödenmesi şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

5.6.SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeniyle sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in Cayma Hakkı başlıklı 7.maddesi 4.fıkrası c bendine göre ; Tüketicinin istekleri veya açıkca onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketicinin, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkı yoktur.AKİTA İLE GÜZELLİK FIRSATINI KAÇIRMA!

 

 

Etkisi Hem peeling yapar hem rahatlatır, sıkılaştırır.

 

 

 

% 100 Doğal Gül suyu, gül yağı ve gül yaprakları içerir.

 

 

 

Cilt güzelliğine önem verenlere gül kokulu, rahatlatıcı kokusu ile gül sabunu

Cildin yaşlanmasını engeller.

 

Cildin doğal yöntemlerle oksijen almasını sağlar.

Ergenlik sivilcelerinde daha çabuk iyileşme gösterir.

BİLMENİZ GEREKENLER