Alkol cildi tahriş eder, Gül Suyu bakım yaparak sizi korur

Alkol cildi tahriş eder, Gül Suyu bakım yaparak sizi korur

2020-04-08

Gül suyu, Korona Virüs'e karşı alacağınız tedbirler içinde en güzeli ve en sağlıklısı!

İçerisindeki gülden gelen doğal koruyucu maddeler Akita Gül Suyu'nu Korona Virüs'e karşı koruyucu özellikte yapmaktadır.

Önlem olarak kullandığımız malzemelerin özellikleri ve cilde zarar verip vermediğini çok iyi ölçüp bilmek gerekir. Kullanma şeklimiz, nerede ve kaç defa kullandığımız da çok önemlidir.

Gün içerisinde birkaç kez Akita Gül Kolonyası kullanmanızda bir sakınca olmayabilir. Ama çok fazla kullanıyorsanız Akita Gül Suyu'nu kullanmanız cildinize bakım yapar. Akita Gül Suyu'nu kullanmanızda bir sınır yoktur. Korona Virüs'e karşı gerekli olan, herhangibir tehdit hissettiğimiz zamanlarda tedbir almalıyı ihmal de etmemeliyiz.

Eski adetlerimiz ne kadar da yerindeymiş. Evimize geleni nazikçe dezenfekte ediyormuşuz da bu konuya hiç bu tarafından bakmamışız. Annenizin " hadi kızım kolonya ikram et misafirlerimize" deyişi pek çoğumuzun duymaya alıştığı bir cümledir. Kolonya yerine Gül Suyu da ikram edebiliriz. Özellikle Akita Gül Suyu'nu tercih edin. Akita Gül Kolonyası'da Akita Gül Suyu da frekansınızı yükseltecek, misafir kabul edemediğimiz şu günlerde hepimize moral ve mutluluk verecektir.