Follow us on social

Müşteri Yorumları

TARİH 2016-11-30

"Gül suyunuz gerçekten mucize gibi. Herkese tavsiye ediyorum. Veee +35 yaş kremi, göz altı kremi ve makyaj temizleyiciyi de. Doğal güzelliğin sırrı buymuş. Hani "gül yağını eller sürer, çatlasa bülbül" diye bir şarkı vardı. Onu hatırladım. Kendi adıma akita ile tanıştığım için sevinirken, üzüldüm bülbüle..." F.B.

"Akita'nın lavantalı vazelinini kullanıyorum. Sedef hastalığıma gerçekten iyi geliyor. Samimiyetle tavsiye ederim." T.İ.

"Uzun yıllar cilt bakımı için bir çok ürün denemiş ve kullanmış biri olarak Akita'yı denediğim ilk günden itibaren ne kadar iyi bir ürün olduğunu hemen fark ettim. Herkese önerebilirim. Cildini koruyan cildine bakan herkese diyorum ki en az bir kez denemeniz yeterli. Neden mi çünkü vazgeçemeyeceksiniz. Cildimin ihtiyacı olan nem, mineral, duruluk için ve en önemlisi de istenmeyen çizgiler için-" kırışıklık " demek istemiyorum çünkü Akita'yı kullandığınızda böyle bir sorun sizi zor yakalayacaktır- AKİTA bana yeter."
N.A.

"Akita'nın haria doğal ürünleri sayesinde kendimi her gün daha iyi ve dinç hissediyorum. İnanılmaz büyük bir güvenle iki yıla aşkın kullandığım birçok ürününden inanılmaz güzel sonuçlar aldım. Yani en basit anlatımla kalite yüzme yansıdı. Örneğin sadece serumunu kullanmamıştım şimdi sırada o var. Ayrıca ergenlik döneminde olan oğüluma da gül suyunun çok iyi geldiğini belirtmek isterim. Akita'ya tekrar teşekkürler..." A.A.

"Bir çoğunu kullandım çok memnunum emeğinize sağlık....En çok güneş kreminin mucizesi güneşlenirken sürmeyi unutanlar acı çekmiyor, sızı başlayınca hemen sürün inanılmaz etkili.....Güneş öncesi ve sonrası harika bir ürün...."S.B.

"Amazing skin care products...I can't live without them!! Their moisturizer is out of this world, all natural and made from real rise pedals...has dramatically changed my skin!" R.D.

"Wow.... I'm so happy that I found Akita. I've been searching for creams to clear up my eczema on my hands for so long that I can even remember. Ayse introduced it to me a few months ago and suggested that I try the rose restorative cream and the rose hand soap. She was confident that it would work. Well after a solid 3 weeks off using it, I can happily report that it has gone away. It truly is amazing. I can't wait to try it on my psoriasis next. Thank you! Thank you! Thank you! I've already spread the word out to many people on how amazing your products truly are." A.H.

"J. E. · October 31, 2016

Thank you Akita Natural Skin Care for you beautiful products. The Rose water always leaves my skin feeling soft and hydrated and the rose goat milk soap bar leaves my skin incredibly smooth :)"

"Awesome product

 All natural, makes my skin feel fresh, improved skin tone." T. C.

"Good price for quality rose water

 big bottle…good quality rose water." C.M.

"Thank you Akita Natural Skin Care for you beautiful products. The Rose water always leaves my skin feeling soft and hydrated and the rose goat milk soap bar leaves my skin incredibly smooth :)" J. E.

Bu site Dayneks E-Ticaret Tarafından Hazırlanmıştır.