Gül Gibi Bir Cilt İçin Akita

Gül Gibi Bir Cilt İçin Akita

2016-06-02

 

Neden Akita?
 

Çünkü Akita gül suyunu yağını almadan üretir. Yağı alınmadan üretilen gül suyu gerçek gül suyudur.

Yağı alınmadan üretilen gül suyunun gerçek bir etkisi vardır. Orijinal gül kokusunu içinde bulunan gül yağı verir.

Akita Gül Suyu dünyada yağı alınmadan üretilen ilk ve tek gül suyudur. Bu özelliği ile eşsizdir.

Akita tüm diğer ürünlerinin içinde yağı alınmamış gül suyu kullanır.

Kremlerin içinde büyük araştırmalar sonucu bulunmuş etkili ve doğal ekstraktlar kullanır.

Bu ekstraktların en yüksek yüzdesini ilave eder.

Ürünleri doğru ve düzenli kullandığınızda cildinizdeki olumlu etkileri farkedilir.
 

Gül suyunun cilt için faydalı olduğunu hepimiz biliriz. En bilinen özelliği de cilt temizliğinde kullanabileceğimiz. Aslında gerçek gül suyu temizleyici özelliğinden ziyade yaşlılık etkilerini geciktirici(anti-aging), kırışıklık açıcı, leke giderici, sivilce kurutucu özellikleriyle kremin altına kullanmak esas olmalıdır. Bu etkilere gerçek saf gül suyu sahiptir.
 

Akita Doğal Ürünler A.Ş. gerçek gül suyu üretmektedir. Gül suyu üretimi sırasında içindeki bütün yağı aldığınızda gül suyu özelliğini, etkisini, kokusunu yitirir.

Gerçek gül suyu içinden yağı alınmadan üretilen gül suyudur. Akita saf gül suyunu eski usul bakır imbiklerde üretir.
 

Doğal kremlerimizin içinde de doğal yağı alınmamış gül suyumuzu kullanıyoruz. Gül yağı, gül suyu içeren doğal kremlerimizin içine dünyaca ünlü araştırma şirketlerinin doğal ve etkili ekstraktlarını ilave ediyoruz. En önemli özelliğimiz ise bu ekstraktların önerilen miktarının en yüksek yüzdesini kullanmamız.

Akita Doğal Gül Suyunu üretirken sadece gül ve su kullanıyoruz, kimyasal kullanmıyoruz. Distilasyon işlemi ile ürettiğimiz gül suyunu şişeliyor içerisine koruyucu dahi eklemiyoruz. Güneş ışığında veya aşırı sıcak bir ortamda tutulmadığı sürece gül suyu ekşimiyor, bozulmuyor. Oda sıcaklığında  ömrünü 1 sene olarak kabul ediyoruz.

 Buzdolabında bekletildiğinde ise 3-4 sene bozulma görülmüyor. Akita Doğal Gül Suyu spreyli ve siyah şişededir. Spreyli olması kullanımını kolaylaştırır, gül suyunun tüm cildinize kolayca dağılmasını sağlar, siyah olması ise raf ömrünü uzatır.

Kullanıcılarımızın çoğu Akita Gül Suyu'nu kullanmaya başladıktan sonra yüzlerindeki değişimi bir tek kendilerinin değil etraflarındaki insanların da farkettiğini söylüyor. Kırışıklıklarının azaldığını veya ciltlerinin sıkılaştığını, ciltlerindeki lekelerinin azaldığını veya tamamen yok olduğunu dolayısıyla ciltlerinin daha canlı ve sağlıklı göründüğünü belirtiyorlar. Gerçek gül suyunun en büyük özelliği anti-enflamatuar olması. Anti-enflamatuar özellik ciltte kırışıklıkları önleyen, var olan kırışıklıkları azaltan anti-aging özelliktir.

Bu özelliği ile gül suyunu temiz cildinize spreyle sıkıp masaj yapmanızı, gül suyunu emen cildiniz nemliyken Akita Doğal Yüz Kreminizi sürmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kullanım şekli ile doğal gül suyunu cildinize hapsedip, cildinizin sıkılaşmasını, gerginleşmesini tetiklemiş oluyor.


 

Gül suyu genelde cilt temizleyici olarak biliniyor. Evet gül suyu anti-bakteriyel özelliği ile doğal bir temizleyici hatta yapılan bilimsel bir çalışmada ağızda 4 çeşit bakteriyi öldürdüğü ispatlanmıştır.
 

Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

BİLMENİZ GEREKENLER