Kanada'da da şirket kurup Akita olarak fuarlara katılmak, ürünlerimizi orada tanıtmak ve satmak bize yeni bir bakış açısı kazandırdı.

Kanada'da da şirket kurup Akita olarak fuarlara katılmak, ürünlerimizi orada tanıtmak ve satmak bize yeni bir bakış açısı kazandırdı.

2019-09-17

Eğer gülü, kokusunu, gülle ilgili her şeyi seviyorsanız, bu set tam size göre.

Geleneksel Isparta Gülü pembe renktedir.

Nazik duyguları, saflığı, sevimliliği ifade eden gülün rengi pembedir.

Pembe gül gönlüm senindir demenin en güzel yoludur.

Hayatımızı güzelleştirmenin en güzel yolu güzel olan her şeyi etrafımıza toplamaya çalışmak. Bizi hayata bağlayacak yani frekansımızı yükseltecek, zihnimizden negatif duyguların yerini pozitifle değiştirecek en doğal yol gül ama herhangi bir gül değil, Isparta Gülü'dür.

Isparta Gülü'nü en doğal haliyle işleyip gerçek gül suyu üretiyor, ürünümüzü gönül rahatlığıyla sizlere de sunuyoruz. Yağı alınmamış gül suyu üreten ilk firma olarak tecrübemiz her geçen gün artıyor.

Kanada'da da şirket kurup Akita olarak fuarlara katılmak, ürünlerimizi orada tanıtmak ve satmak bize her zaman yeni bir bakış açısı kazandırmakta. Isparta Gülü'nün yüksek frekanslı olduğunu bilen ve bu özelliği ile kullanan pek çok müşterimiz dikkatimizi buna çekti. Yüksek frekanslı cilt bakım ürünlerine ilgisi olan pek çok müşterinin varlığından haberdar olduk.

Yine aynı şekilde Türkiye'deki müşterilerimiz içerisinde doktor, kimyager ve eczacıların önemli bir yer oluşturması, onların bize tavsiyeleri, profesyonel olarak ürünlerimizi değerlendirmeleri, yorumları bizi hep ileriye taşıyor ve bundan da büyük bir mutluluk duyuyoruz.