Certclean Sertifikası

Certclean Sertifikası

2021-03-22

CertClean, Kanada'nın sadece temiz içerikli kozmetik ürünlerine verdiği bir sertifikadır. İçeriği doğal ve temiz olan ürünleri kullanmak isteyen müşterilerin baktığı bir kriter de diyebiliriz. İçeriği doğal olan güzellik ve bakım ürünlerine verilen doğallık belgesi.

Güvenli güzellik ve kişisel bakım ürünleri için Kuzey Amerika’nın önde gelen sertifikasıdır.

Kozmetik alış verişi yapanlar eğer doğal ve zararsız içeriğe sahip ürün kullanmak istiyorlarsa, içerikleri tam bilmek zorunda değiller, cleancert sertifikalı ürün gördüklerinde güvenerek o ürünü alabilirler.

Bazı ürünlerde kullanılan tek bir içerik doğal yada organik diğer içerikler değilse de o ürünü doğal yada organik zannetmeniz çok doğal. Üründe ön plana çıkarılan tek bir organik içerik bizi yanıltabilir.

Kanada'da raflarda gördüğünüz güzellik ürünlerinde Cleancert sertifikasını gördüğünüzde o ürünü güvenerek alabilirsiniz. Akita Gül Suyu, Yüz Kremleri ve diğer ürünlerini de güvenle alabilirsiniz. Akita Gül Suyu ve diğer % 100 doğal ürünleri Cleancert sertifikasına sahip.

Akita kalitesini değiştirmeden üretim yapmakta ve Kanada dahil diğer ülkelerde Türk Gülü'nün ve gül ürünlerini tanıtmaktadır. Bir ürünü dünyaya tanıtmak o ürünü yeniden yorumlayıp, kalitesini korumak ve kalitesini tüm dünyaya ispatlamaktan geçer. Samimiyetle ürettiğimiz Akita Gül Suyu'nun doğallığından, kalitesinden biz eminiz, Kanada'dan aldığımız bu sertifika da kalitesinin ve doğallığının bir başka kanıtı.

Organik sertifikası ve Doğallık Sertifikasına da sahip olan Akita Gül Suyu, doğallığıyla, temizliğiyle satışta.

Siz hala denemediniz mi?