Gül suyu hediye etmenin anlamı; 1. Hayatın gül kadar güzel geçsin 2. Ömrün gül kadar güzel olsun 3. Gül gibi güzel geçsin günlerimiz 4. Sen gül kadar güzelsin

Gül suyu hediye etmenin anlamı; 1. Hayatın gül kadar güzel geçsin 2. Ömrün gül kadar güzel olsun 3. Gül gibi güzel geçsin günlerimiz 4. Sen gül kadar güzelsin

2021-03-29

En güzel hediye sizce ne olmalıdır?

Günümüzde hediye seçmek oldukça zor. Hepimiz ihtiyacımız olana hemen ulaşabiliyoruz. İhtiyaç olanı hediye etme devri artık kalktı. Yerini anlamlı ve kullanılabilir bir hediye seçmek aldı. Hele bir de emek verilerek hazırlanan hediyeler daha çok sevilir.

Gül suyu hediye etmenin anlamı;

1. Hayatın gül kadar güzel geçsin

2. Ömrün gül kadar güzel olsun

3. Gül gibi güzel geçsin günlerimiz

4. Sen gül kadar güzelsin

5. Gül yüzün hep gülsün

Yanına isterseniz bir tek gül de, gül demeti de ekleyebilirsiniz.

Sadece Mayıs ayında açan Isparta Gülü'nü de ekleyebilirsiniz. Gül kuruyunca gül suyu ile her günün gül tadında geçsin diye temenni edebilirsiniz. Yada mayıs ayında satışa açtığımız taze Isparta Gülü ile sevdiğinizin yollarına gül dökebilir yada taze, mis kokulu gül yapraklarından her gün ağzınızı tatlandıracak gül reçeli de yapabilirsiniz. Annenize hediye ediyorsanız annenizin yaptığı reçel daha güzel olacaktır. Kalan gülleri kurutabilir, toz haline getirip tatlılarda kullanabilirsiniz.

Isparta Gülü'nün frekansı açık ara yüksek olması bu temenninizi gerçeğe dönüştürecek, her kullanıldığında mis gibi gül kokusu güzel duyguları çağrıştıracaktır.

Güzel düşüncenizin güzel temenninizin uzun süre kalacak sembolüdür Gül Suyu.

Yeni bir bebeğe gül suyu hediye ederseniz, bebeğinizin ömrü gül kadar güzel olsun, her günü gül koksun demenin en güzel yoludur. Kim istemez bebeğini gül suyu ile temizlemek, doğal ve faydalı gül kokusu ile bebeğini büyütmek.

Gül bahçesinde geçsin her günün canım annem demek için de gül suyu hediye etmek.

Yada sevgilinize gül gibi güzel günler paylaşalım demenin de sembolü Gül Suyu.

Arkadaşınıza, eşinize, kardeşinize verebileceğiniz en güzel hediyedir Gül Suyu.

Gül kadar güzel olsun ömrünüz demek için ürettiğimiz zengin mineral içerikli Akita Organik Gül Suyu en güzel hediyedir.